|
|||||
Μπορείτε να μας επισκεφτείτε και να σας καλύψουμε οποιαδήποτε απορία σας αναφορικά με την έκδοση ή ανανέωση άδειας οδήγησης, για οποιαδήποτε μεταβίβαση οχήματος καθώς και για οποιοδήποτε άλλο σχετιζόμενο με τη δραστηριότητά μας θέμα.
Η επιτυχία στην σχολή οδηγών μας είναι δεδομένη, άλλωστε η πολυετής παρουσία μας στον χώρο των σχολών οδηγών αποτελεί και το ισχυρότερο μας επιχείρημα. ![]() Θα χαρούμε να σας γνωρίσουμε και από κοντά και να σας εξυπηρετήσουμε σε
οποιαδήποτε υπόθεση σας ενδιαφέρει. |